HV731JTTD753G
MFR.Part #
HV731JTTD753G
JLCPCB Part #
C4198171
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS