HV731JTTD7324F
MFR.Part #
HV731JTTD7324F
JLCPCB Part #
C3996719
Description
-55℃~+155℃ 100mW 7.32MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS