HV731JTTD684G
MFR.Part #
HV731JTTD684G
JLCPCB Part #
C4248908
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS