HV731JTTD683G
MFR.Part #
HV731JTTD683G
JLCPCB Part #
C4146047
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS