HV731JTTD6654F
MFR.Part #
HV731JTTD6654F
JLCPCB Part #
C4065628
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.65MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS