HV731JTTD6192F
MFR.Part #
HV731JTTD6192F
JLCPCB Part #
C4027876
Description
-55℃~+155℃ 100mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS