HV731JTTD515J
MFR.Part #
HV731JTTD515J
JLCPCB Part #
C4015620
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS