HV731JTTD5104F
MFR.Part #
HV731JTTD5104F
JLCPCB Part #
C3917663
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS