HV731JTTD4994F
MFR.Part #
HV731JTTD4994F
JLCPCB Part #
C4340487
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.99MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS