HV731JTTD4873F
MFR.Part #
HV731JTTD4873F
JLCPCB Part #
C4229456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 487kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS