HV731JTTD475G
MFR.Part #
HV731JTTD475G
JLCPCB Part #
C3965412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS