HV731JTTD4752F
MFR.Part #
HV731JTTD4752F
JLCPCB Part #
C6274732
Description
-55℃~+155℃ 100mW 47.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS