HV731JTTD4424F
MFR.Part #
HV731JTTD4424F
JLCPCB Part #
C4212904
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS