HV731JTTD433J
MFR.Part #
HV731JTTD433J
JLCPCB Part #
C3963259
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS