HV731JTTD395J
MFR.Part #
HV731JTTD395J
JLCPCB Part #
C4021277
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS