HV731JTTD3904F
MFR.Part #
HV731JTTD3904F
JLCPCB Part #
C4171374
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS