HV731JTTD364J
MFR.Part #
HV731JTTD364J
JLCPCB Part #
C4160680
Description
-55℃~+155℃ 100mW 360kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS