HV731JTTD3323F
MFR.Part #
HV731JTTD3323F
JLCPCB Part #
C4033033
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS