HV731JTTD3012F
MFR.Part #
HV731JTTD3012F
JLCPCB Part #
C4280408
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS