HV731JTTD2944F
MFR.Part #
HV731JTTD2944F
JLCPCB Part #
C4291450
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.94MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS