HV731JTTD2942F
MFR.Part #
HV731JTTD2942F
JLCPCB Part #
C4300952
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS