HV731JTTD2802F
MFR.Part #
HV731JTTD2802F
JLCPCB Part #
C5765240
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS