HV731JTTD275J
MFR.Part #
HV731JTTD275J
JLCPCB Part #
C4285769
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS