HV731JTTD2704F
MFR.Part #
HV731JTTD2704F
JLCPCB Part #
C4228928
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.7MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS