HV731JTTD2672F
MFR.Part #
HV731JTTD2672F
JLCPCB Part #
C4081062
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS