HV731JTTD2494F
MFR.Part #
HV731JTTD2494F
JLCPCB Part #
C3933102
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.49MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS