HV731JTTD2404F
MFR.Part #
HV731JTTD2404F
JLCPCB Part #
C3940024
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.4MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS