HV731JTTD2373F
MFR.Part #
HV731JTTD2373F
JLCPCB Part #
C4312639
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS