HV731JTTD2264F
MFR.Part #
HV731JTTD2264F
JLCPCB Part #
C4141632
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS