HV731JTTD2213F
MFR.Part #
HV731JTTD2213F
JLCPCB Part #
C3958179
Description
-55℃~+155℃ 100mW 221kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS