HV731JTTD2202F
MFR.Part #
HV731JTTD2202F
JLCPCB Part #
C4116746
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS