HV731JTTD1914F
MFR.Part #
HV731JTTD1914F
JLCPCB Part #
C4238271
Description
-55℃~+155℃ 1.91MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS