HV731JTTD1874F
MFR.Part #
HV731JTTD1874F
JLCPCB Part #
C4018996
Description
-55℃~+155℃ 1.87MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS