HV731JTTD1783F
MFR.Part #
HV731JTTD1783F
JLCPCB Part #
C4327733
Description
-55℃~+155℃ 100mW 178kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS