HV731JTTD1743F
MFR.Part #
HV731JTTD1743F
JLCPCB Part #
C3954744
Description
-55℃~+155℃ 100mW 174kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS