HV731JTTD1654F
MFR.Part #
HV731JTTD1654F
JLCPCB Part #
C4082399
Description
-55℃~+155℃ 1.65MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS