HV731JTTD1604F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JTTD1604F
JLCPCB Part #
C4027697
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.6MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS