HV731JTTD1584F
MFR.Part #
HV731JTTD1584F
JLCPCB Part #
C4319037
Description
-55℃~+155℃ 1.58MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS