HV731JTTD155J
MFR.Part #
HV731JTTD155J
JLCPCB Part #
C4094678
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS