HV731JTTD1473F
MFR.Part #
HV731JTTD1473F
JLCPCB Part #
C4125436
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS