HV731JTTD1372F
MFR.Part #
HV731JTTD1372F
JLCPCB Part #
C3944067
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS