HV731JTTD1273F
MFR.Part #
HV731JTTD1273F
JLCPCB Part #
C4086130
Description
-55℃~+155℃ 100mW 127kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS