HV731JTTD1203F
MFR.Part #
HV731JTTD1203F
JLCPCB Part #
C4277059
Description
-55℃~+155℃ 100mW 120kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS