HV731JTTD1154F
MFR.Part #
HV731JTTD1154F
JLCPCB Part #
C3922773
Description
-55℃~+155℃ 1.15MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS