HV731JTTD1153F
MFR.Part #
HV731JTTD1153F
JLCPCB Part #
C4272097
Description
-55℃~+155℃ 100mW 115kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS