HV731JTTD106J
MFR.Part #
HV731JTTD106J
JLCPCB Part #
C4089848
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS