HV731JTTD1054F
MFR.Part #
HV731JTTD1054F
JLCPCB Part #
C5656257
Description
-55℃~+155℃ 1.05MΩ 100mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS