HV731JTTD1023F
MFR.Part #
HV731JTTD1023F
JLCPCB Part #
C4204564
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS