HV731JTTD1005F
MFR.Part #
HV731JTTD1005F
JLCPCB Part #
C4258442
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS