HV731JRTTD684J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV731JRTTD684J
JLCPCB Part #
C5656239
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 680kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS